YaraMila CROPCARE 11-11-21+ME

Aprašymas

Mikroelementinė kompleksinė trąša, skirta daržovių, uogakrūmių, vaismedžių, dekoratyvinių augalų ir vejų tręšimui. Rekomenduojama dirvožemiams, kuriuose fosforo yra pakankamai arba daug, tačiau trūksta kalio. Ypač tinka bulvėms. Šių trąšų sudėtyje yra minimalus chloro kiekis.

Subalansuotas azotas (N)
Šių trąšų sudėtyje esantis azotas yra dviejose formose: nitratinėje ir amonio. Nitratinę formą augalai įsisavina greičiau, o amonio – palaipsniui.
YaraMila™ Cropcare 11-11-21 kompleksinės trąšos maitina augalus ankstyvaisiais/vidutiniais vegetacijos tarpsniais.

Augimą skatinantis fosforas (P)
YaraMila™ Cropcare 11-11-21 trąšų sudėtyje esantis fosforas yra lengvai įsisavinamas ir skatina greitą jaunų augalo šaknų vystymąsi ir spartų augimą. Trąšose esančio azoto (N) ir fosforo (P) įsisavinimas bei poveikis yra efektyviausi, kuomet trąšos yra šaknų zonoje.

Kalis (K), neturintis chloro
Šių trąšų gamybai yra naudojamas kalio sulfatas (turintis labai mažai chloridų), kuris skatina geresnį jaunų augalų augimą, mažina žalingą druskų koncentracijos poveikį augalams, kurie yra jautrūs chlorui.

Magnis (Mg) ir Siera (S)
Magnis yra gyvybiškai svarbi maistingoji medžiaga sveikam augalo vystymuisi. Išbarsčius YaraMila™ Cropcare kompleksines trąšas ant dirvos, augalai bus pastoviai aprūpinami magniu per visą augalo vegetacijos laikotarpį.
Siera yra svarbi maistingoji medžiaga, kuri įtakoja optimalią augalo lapuose esančio chlorofilo veiklą. Kai augalams trūksta sieros, sumažėja azoto įsisavinimas.

Mikroelementai
Optimaliam augalo vystymuisi reikia įvairių mikroelementų, o YaraMila™ Cropcare kompleksinės trąšos visus juos turi, todėl tręšiant pasėlius šia trąša anksti pavasarį, kai maistinių medžiagų įsisavinimas dar nėra aktyvus dėl žemų dirvožemio temperatūrų, augalai žymiai sparčiau sustiprėja ir įsitvirtina.

  • YaraMila™ Cropcare granuliuotos kompleksinės trąšos pasižymi granulių vienodumu, todėl jas galima tiksliai ir tolygiai paskleisti dirvožemyje.
  • YaraMila™ Cropcare kompleksinių trąšų sudėtyje yra visos pagrindinės augalui reikalingos maistinės medžiagos, ypač veiksmingos augalams pačioje jų vegetacijos pradžioje.

Šių trąšų sudėtyje yra tik nežymus kiekis chloridų, todėl jomis galima tręšti įvairius pasėlius, kurie yra jautrūs chlorui ir augalai greitai sutvirtėja, sparčiai auga

Cheminė sudėtis
Azotas (N) bendras11 %
azotas nitratinis (N)4,4 %
azotas amoniakinis (NH4)6,6 %
Fosforas (P2O5)10,5 %
Fosforas (P2O5) tirpus vandenyje8 %
Kalis (K2O) tirpus vandenyje21,2 %
Magnis (MgO)2,6 %
Siera (S) tirpi vandenyje10 %
Boras (B)0,05 %
Varis (Cu)0,03%
Geležis (Fe)0,08 %
Manganas (Mn)0,25 %
Molibdenas (Mo)0,002 %
Cinkas (Zn)0,04 %

Rekomenduojamos tręšimo normos:

Tręšimo rekomendacijos:

Bulvės – 500-800 kg/ha
Daržovės – 400-800 kg/ha
Vaismedžiai – 500-1000 kg/ha