BACTOLIVE LEGUME

Aprašymas

Biologinis produktas, skirtas pupinių augalų sėklų inokuliavimui, turinčių savo sudėtyje rhizobia bakterijų. Tai yra naudingos simbiozinės bakterijos, kurios kartu su pupiniais augalais biologinio proceso metu fiksuoja azotą ir suformuoja gumbelius pupinių augalų šaknyse. Inokulianto pernešėjas yra labai smulkiai maltos durpės. Bakterinių ląstelių koncentracija inokuliante yra labai didelė, mažiausiai 1000.000.000 vienam gramui durpių.

Privalumai naudojant produktą BACTOLiVE LEGUME:

  • pupinių augalų ir gumbelinių bakterijų simbiozės metu iš atmosferos nemokamai sukaupiami didžiuliai
  • (iki 200 kg/ha ) biologinio azoto kiekiai;
  • stimuliuoja augalų augimą, didina derlių ir gerina derliaus kokybės rodiklį – baltymingumą;
  • išsaugo ir gerina dirvožemio produktyvumą, didina sėjomainų derlingumą.

Naudojimas: norma – 1 ha pupinių augalų sėklos reikia 400 g inokulianto. Jei pupiniai augalai į lauką yra sėjami pirmą kartą, rekomenduojama padidinti BACTOLiVE LEGUME normą iki 500-600 g/ha; produktą (400 g) praskiesti 0,75 l vandens; jei naudosite 500 g inokulianto, tai naudoti 1 l vandens ir gerai išmaišyti. Pasėti tą pačią dieną.

Pupinių augalų sėkloms inokuliuoti naudojami skirtingi BACTOLiVE LEGUME preparatai: sojos grupė – Bradyrhizobium japonicum (sojos), žirnių, vikių, pupų grupė – Rhizobium leguminosarum, lubinų grupė – Rhizobium lupini, liucernų grupė – Sinorhizobium meliloti.