BACTOLIVE AGRO

Aprašymas

Ardo augalines liekanas esančias dirvoje, mineralizacijos dėka greičiau atpalaiduoja augalams svarbius mitybos elementus ir gerina mineralinių medžiagų įsisavinimą.

Biologinio produkto sudėtyje yra didelės koncentracijos skirtingų naudingų Bacillus genties ir azotą fiksuojančių bakterijų, kurios turi skirtingas funkcijas dirvožemyje:

  • bakterijos Bacillus subtilis, B. pumilis, B. lichenformis ardo šiaudus ir ražienas po derliaus nuėmimo ir gerina organinių medžiagų mineralizaciją, aktyviai dalyvauja skaidant organinius junginius, amonifikacijos ir nitrifikacijos procesuose, stiprinant kalio ir fosforo mobilizaciją, praturtina dirvožemį naudingomis maistinėmis medžiagomis, leidžia geriau įsisavinti N, P, Mg, Ca (1 pav.);
  • bakterijos Bacillus megaterium ir B. polymixa gerina dirvožemį ir skatina fitosanitarinį veikimą prieš augalų ligas;
  • Azotobacter ir Azospirilium, kurios fiksuoja ir sukaupia azotą dirvoje ir kompensuoja kitiems mikroorganizmams azoto trūkumą skaidant organines medžiagas.

Savo sudėtyje produktas turi naudingą grybą Trichoderma harzianum, kuris skaido organines medžiagas ir įtakoja maisto medžiagų prieinamumą augalų šaknims. Grybas teigiamai veikia mineralinį azotą pasisavinančių bakterijų gausumą, slopina fitopatogeninių grybų paplitimą.

BACTOLiVE AGRO ištirpinti (250-500 g/ha) vandenyje ir purkšti ant ražienos po derliaus nuėmimo vieną arba pavasarį kartu su herbicidais.